menu bar

Aktualizované mapy Q3 2014 Ruska, Ukrajiny, Běloruska a Kazachstánu jsou nyní dostupné pro uživatele Navitel Navigator.


Rusko

Mapa Ruska zahrnuje 155 212 obcí s možností adresního vyhledávání a poskytuje uliční síť pro 10 960 z nich.
Databáze adres obsahuje 8 427 476 jedinečných adres. Databáze POI je aktualizovaná a také rozšířena, nyní obsahuje celkem 1 074 862 bodů zájmu. Délka silniční sítě je 3 870 215 km.

Do mapy byly přidány i aktuální změny silniční sítě k 1. listopadu 2014, stejně jako nové křižovatky a nadjezdy.

Přidány podrobné mapy 249 obcí, z toho je 77 měst:
Archangelská oblast: Mezeň;
Čuvašsko: Alatyr;
Kirovská oblast: Kirovo-Čepeck;
Nižněnovgorodská oblast: Lukoyanov, Lyskovo, Navashino, Pervomajsk, Perevoz, Semenov;
Kurská oblast: Lgov;
Saratovská oblast: Sheehany, Khvalynsk, Kalininsk, Novouzensk;
Sachalinská oblast: Aleksandrovsk-Sakhalinskiy, Aniva, Dolinsk, Korsakov, Kurilsk, Makarov, Nevelsk, Okha, Poronaysk, Severo-Kurilsk, Tomari, Uglegorsk;
Irkutská oblast: Alzamay, Angarsk, Baykalsk, Biryusinsk, Bodaybo, Bratsk, Vikhorevka, Zheleznogorsk-Ilimskiy, Zima, Kirensk, Nizhneudinsk, Sayansk, Svirsk, Slyudyanka, Tayshet, Tulun, Usolye-Sibirskoye, Usť-Ilimsk, Usť-Kut, Cheremkhovo, Shelekhov;
Zabajkalský kraj: Baley, Borzya, Krasnokamensk, Mogocha, Nerchinsk, Petrovsk-Zabaykalsky, Sretensk, Khilok, Shilka;
Chabarovský kraj: Amursk, Vyazemsky, Nikolajevsk na Amuru, Sovetskaja Gavaň;
Amurská oblast: Bilohirs'k, Zavitinsk, Zeya, Raychikhinsk, Svobodnyj, Skovorodino, Tynda, Shimanovsk;
Sacha (Jakutsko): Aldan, Verchojansk, Vilyuysk, Lensk, Mirny, Něrjungri, Nyurba, Olyokminsk, Pokrovsk, Sredněkolymsk, Tommot, Udačnyj.


Ukrajina

Mapa Ukrajiny obsahuje 29 976 obcí s možností adresního vyhledávání a poskytuje uliční síť pro 1 590 z nich, pro adresní vyhledávání je dostupných 2 136 247 adres. Databáze POI byla aktualizována a rozšířena a nyní obsahuje celkem 114 086 bodů zájmu. Délka silniční sítě je 1 124 476 km.

Byly přidány podrobné mapy následujících měst a obcí:
Nikolajevská oblast: Južnoukrajinsk;
Žytomyrská oblast: Radomyšľ;
Charkovská oblast: Solonytsivka;
Lvovská oblast: Velyki Mosty.

Byla aktualizována adresní databáze Doněcké, Žytomyrské, Zakarpatské, Záporožské, Ivanofrankivské , Černihovské, Luhanské, Kirovohradské, Sumské, Dněpropetrovské, Kyjevské, Čerkaské, Oděské, Poltavské a Černovické oblasti.

Byla aktualizována silniční síť Kyjeva, Žytomyru, Mariupolu, Sudaku, Simferopolu a Lvovské oblasti (Samborski, Gorodokski, Pustomytovsky, Sambir a Peremyshlyany).

Do mapy Oděsy byla přidána funkce Asistent jízdních pruhů.

Byly odstraněny občasné chyby plánování trasy v Rovenské a Kirovohradské oblasti.

Nesrovnalosti adresních údajů ukrajinských silnic byly opraveny s přihlédnutím na zprávy uživatelů NAVITEL® na oficiálním fóru a přes hlášení chyb na oficiálních webových stránkách.


Bělorusko

Mapa Běloruska zahrnuje 22 879 obcí s možností adresního vyhledávání a poskytuje uliční síť pro 737 z nich, pro adresní vyhledávání je dostupných 602 788 adres. Mapa obsahuje 61 434 POI. Délka silniční sítě je 284 321 km.


Kazachstán

Mapa Kazachstánu zahrnuje 9 760 obcí s možností adresního vyhledávání a poskytuje uliční síť pro 86 z nich, pro adresní vyhledávání je dostupných 268 583 adres. Mapa obsahuje 16 808 POI. Délka silniční sítě je 1 258 510 km.

Na mapy měst Astana, Almaty, Aktobe, Karaganda, Kyzylorda, Kostanay, Balchaš, Zhezkagan, Uralsk byla přidána informace o počtu podlaží.

Silniční síť byla zásadně přepracována; databáze adres a bodů zájmu byly upraveny; pro následující města byly provedeny další změny: Astana, Almaty, Aktobe, Karaganda, Oskemen.


Mapa každé země obsahuje rezidenční a průmyslové objekty a místa ve městech, obcích a sídlech umožňující adresní vyhledávání, velmi podrobnou silničních síť, zahrnující ulice a silnice a beroucí v potaz manévry, stejně jako křižovatky, kruhové objezdy a další důležité informace.

Pro více informací o nových mapách navštivte sekci "Mapa pokrytí" na webových stránkách, kde jsou k dispozici i informace o dalších státech.

Upozornění! Prosím, pamatujte, že mapy Q3 2014 jsou kompatibilní pouze s verzi Navitel Navigator 9.1.0.0 a vyšší.