NAVITEL® vydává celkovou aktualizaci mapy Běloruska

4 dubna 2018

Společnost NAVITEL® provedla rozsáhlou aktualizaci map Běloruska Q1 2018, která je k dispozici jak pro uživatele přenosných navigačních zařízení NAVITEL®, tak pro uživatele mobilní aplikace Navitel Navigator.


Společnost NAVITEL® s radostí oznamuje vydání důležité aktualizace map Běloruska, která byla realizována ve spolupráci s Národním katastrálním úřadem státního výboru majetku Běloruska – oficiálním zdrojem kartografických informací a výzkumu.

«Spokojenost uživatelů je v přímé souvislosti s kvalitou mapových podkladů. Naší prioritou je, aby naši uživatelé měli k dispozici aktuální informace, kterým mohou důvěřovat. Proto se také do map snažíme zanášet co největší množství informací potřebných pro navigování.», říká Alexander Kazakov, jednatel společnosti NAVITEL® a zdůrazňuje «Díky Národnímu katastrálnímu úřadu Běloruska jsme vytvořili opravdu jedinečnou navigační mapu Běloruska pro naše uživatele».

Dlouhodobé partnerství umožnilo integraci celého oficiálního seznamu budov, dopravní sítě a všech důležitých informací pro efektivní navigaci do mapových podkladů NAVITEL®. Podrobné a rozsáhlé aktualizace map poskytnou přístup k aktuálním informacím o všech registrovaných stavbách včetně těch hotových. Aktualizována byla celá adresní databáze všech měst, obcí a dalších sídel, což značně rozšířilo možnosti adresního vyhledávání. Počet měst a sídel s možností adresního vyhledávání se zvýšil 57krát, zatímco celkový počet adres převýšil 2 miliony. Mapa také nově obsahuje 3D objekty významných budov.

Ve srovnání s předešlou aktualizací se databáze výrazně rozrostla a počet sídel s detailními mapami převýšil počet 25 000.

Územní jednotky Běloruska Počet sídel s detailními mapami
Brestská oblast 2 680
Vitebská oblast 5 928
Homelská oblast 2 759
Hrodenská oblast 4 576
Minská oblast 5 971
Mohylevská oblast 3 245

«Již řadu let je pro nás společnost NAVITEL® cenným strategickým partnerem. Podařilo se jim vytvořit mapu 100% "živou", což je užitečné jak pro naše spoluobčany, tak pro turisty přijíždějící do naší země. Tradice integrace oficiálních dat do mapových podkladů NAVITEL® naznačuje jejich profesionální přístup při navrhování produktů.», říká Sergey Levchik, první náměstek ředitele Národního katastrálního úřadu státního výboru majetku Běloruska.

Detailní informace o mapě Běloruska Q1 2018:

  • 284 747 km silniční sítě;
  • 27 410 sídel na mapě;
  • 25 159 měst a sídel s adresním vyhledáváním;
  • 2 062 936 unikátních adres;
  • 67 101 bodů zájmu (POI);
  • 17 3D budov.

Aktualizovaná mapa Běloruska je pro přenosná navigační zařízení NAVITEL® k dispozici v Centru aktualizací Navitel Navigator. Berte prosím na vědomí, že mapy Q1 2018 jsou kompatibilní pouze s verzí aplikace Navitel Navigator 9.7.2493 a vyšší.


Cena v online obchodě

740 

370 

Koupit