menu bar

Nákup a instalace

Registrace

Navigace

Aktualizace

 • Trial verze aplikace Navitel Navigator pro zařízení Android a jaké jsou podmínky jejího použití?

  Pokud jste dosud nepoužívali aplikaci Navitel Navigator pro zařízení Android, můžete si nainstalovat její bezplatnou zkušební verzi. Doba trvání zkušebního režimu je 7 dní od prvního spuštění. Během tohoto období si můžete plně vychutnat všechny výhody programu, protože režim umožňuje přístup ke všem stávajícím službám a také dovoluje uživatelům stahovat všechny oficiální mapy NAVITEL®. Po uplynutí zkušební doby se program přepne do verze freemium, v níž budou některé služby nedostupné (více informací o verzi freemium naleznete zde). Chcete-li pokračovat v používání programu, je třeba zakoupit licenci. Budete mít k dispozici pouze mapy, které jsou zahrnuty v zakoupené licenci. Po zakoupení licence programu si můžete zakoupit licence pro další mapy nebo mapové balíčky.

 • Kde mohu koupit aplikaci a mapy Navitel Navigator?

  Plnou verzi aplikace je možné si zakoupit, stejně jako další mapy a mapové balíčky, po uplynutí zkušební verze přes menu programu. Tato funkce je k dispozici pro verzi aplikace 5.5 a vyšší nainstalované v zařízeních s OS Android. Je nutné připojení k internetu. Pro více informací přejděte na: /support/instructions/buy-a-map.

  Na našich internetových stránkách si můžete zakoupit aplikaci Navitel Navigator a mapy pro smartphone nebo tablet, stejně tak i mapy pro navigační zařízení v sekci „Koupit“ na našich internetových stránkách.

  Můžete se také podívat na seznam internetových obchodů, které prodávají aplikaci a mapy: „Koupit“. Způsob platby bude upřesněna jednotlivými zástupci těchto společností (mohou se lišit).

 • Kde mohu v aplikaci zobrazit sériové číslo zařízení, licenční klíč a její nainstalovanou verzi?

  Chcete-li zobrazit tyto informace, spusťte aplikaci Navitel Navigator 11. V levém horním rohu hlavní obrazovky klikněte na Menu ( tři vodorovné čárky) , poté zvolte O aplikaci > Na displeji se zobrazí verze aplikace, sériové číslo zařízení a licenční klíč.