NAVITEL BHF06 PRO

BT Hands Free FM Transmitter
649 
Koupit

NAVITEL BHF06 PRO-1
BT Hands Free FM Transmitter

Není Váš vůz vybaven USB portem ani Bluetooth, ale rádi byste poslouchali hudbu ze svého smartphonu a snadno vyřizovali hovory? NAVITEL BT Hands Free FM Transmitter BHF06 PRO s integrovaným handsfree setem je určen právě pro vás. Umožní vám jednoduše poslouchat hudbu a vyřizovat hovory přímo z reproduktorů vašeho vozidla. Díky integrovaným tlačítkům můžete také ovládat hudbu a hovory na samotném zařízení jedním gestem. Dále je zařízení vybaveno zásuvkou USB Fast Charge, která Vám umožní nabíjet váš smartphone nebo tablet.

NAVITEL BHF06 PRO-2
Snadné telefonování s integrovaným handsfree setem

Jste na cestě z jedné schůzky na druhou, když vám zavolá šéf. Telefon samozřejmě musíte zvednout. Díky integrovanému mikrofonu můžete Bluetooth transmitter v autě používat jako hands-free telefonní soupravu. Pokud během poslechu hudby přijmete hovor, zařízení se automaticky přepne do režimu handsfree. Pro přijetí a ukončení hovoru stačí stisknout tlačítko. Tímto způsobem můžete telefonovat za jízdy a přitom se plně soustředit na provoz.

NAVITEL BHF06 PRO-3
Vysoce citlivý mikrofon

Vestavěný mikrofon podporuje technologii potlačení šumu, která účinně snižuje hluk. Umožňuje křišťálově čistý hovor a snižuje rušení. Jedním kliknutím na tlačítko přijmete/zavoláte/zavěsíte nebo odmítnete hovor, můžete tak bezpečně řídit a pečlivě sledovat provoz na silnici.

NAVITEL BHF06 PRO-4
Vychutnejte si zvuk

Hip-hopové rytmy, rocková klasika nebo taneční skladby: s FM transmitterem rozhodujete o tom, co bude ve vašem autě hrát. Nemáte v rádiu Bluetooth? Stačí připojit mobilní telefon k transmitteru: zařízení se připojí přes rádio a z reproduktorů se bude linout vaše hudba.

NAVITEL BHF06 PRO-5
Přístup do vaší osobní hudební knihovny

Máte své oblíbené hity uložené na kartě microSD? S naším transmitterem si tyto skladby můžete přehrát i v autě. Vložte paměťovou kartu do slotu pro kartu a přehrávání MP3 souborů začne automaticky.

Náš tip: Pro ukládání hudby jsou ideální karty microSD. Díky nim nemusíte spotřebovávat cenné místo v úložišti smartphonu a svou sbírku skladeb si můžete pohodlně vzít s sebou, ať už jedete kamkoli. Malá paměťová karta navíc zcela zmizí ve slotu pro kartu FM transmitteru - je velmi chytrá a navíc šetří místo.

NAVITEL BHF06 PRO-6
Extra rychlé nabíjení baterie

Máte za sebou náročný den a baterie telefonu je také značně vybitá. FM transmitter nabízí praktickou výhodu, protože umožňuje nejen poslech hudby, ale lze jej použít i jako nabíječku. Připojte smartphone nebo jiné zařízení k zásuvce USB Fast Charge pomocí kabelu USB a nabíjejte je vysokou rychlostí pomocí zásuvky v autě. Technologie Fast Charge zaručuje extrémně rychlé nabíjení - rychlejší než u běžných technologií nabíjení.

NAVITEL BHF06 PRO-7
Pohodlné uchycení

Zařízení je rozděleno na 2 části. Nabíječka se připojuje do zásuvky zapalovače, přičemž funkční displej lze připojit do ventilační mřížky nebo pomocí přídavného držáku připevnit na palubní desku vozu.

Technická specifikace

Verze Bluetooth
5.1
Pracovní napětí
12V/24V
Rychlé nabíjení
QC3.0, QC2.0, Huawei FCP, Samsung AFP, Apple 2.4, PD
Podpora přehrávání médií
microSD karty: 16-256 GB (testováno)
Podpora formátu přehrávání
МР3/WMA/WAV/FLAC
Bluetooth přenosová vzdálenost
Ve volném prostoru do 10m, v zástavbě do 5m
EAN
8594181744294
Dostupnost
skladem

Dokumentace

Upozornění: Výrobce může bez předchozího upozornění změnit obsah balení, vzhled a specifikace, které nemění celkovou funkčnost zařízení.