NAVITEL CR900

NAVITEL CR900 je kompaktní záznamová kamera do auta s vysoce kvalitním objektivem, snímačem Sony Exmor a s 2.7 palcovým TN displejem. Kamera nahrává záznamy ve FULL HD kvalitě při 30 fps a používá jeden z nejlepších kompresních formátu H.264. Disponuje širokým úhlem záběru 120°. Záznamy i pořízené snímky jsou ukládány na paměťovou kartu s možnou kapacitou až 64 GB.


Zařízení NAVITEL CR900 se po nastartování vozidla automaticky zapne. Díky vestavěnému G-senzoru nepřijdete o citlivé záznamy z dopravních autonehod. Kamera v parkovacím režimu začne automaticky nahrávat, pokud detekuje pohyb.


V balení se nachází kompletní příslušenství, které je nezbytné pro instalaci kamery ve vozidle. K záznamové kameře NAVITEL CR900 jsou dodávány dva typy držáků na čelní sklo, adaptér do auta, USB kabel a čistící ubrousek z mikrovlákna.


BONUS: Všichni zákazníci obdrží dárkový poukaz na 12-měsíční licenční klíč, který umožní nainstalovat a bezplatně používat aplikaci NavitelNavigator s mapami 43 evropských zemí, Běloruska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstánu. Licence může být aktivována na mobilní telefon či tablet s operačním systémem Android, Windows Phone nebo BlackBerry.

Obsah balení

Zařízení NAVITEL DVR CR900
Držák do auta přísavkový
Držák do auta samolepící
Adaptér do auta
USB kabel
Uživatelská příručka
Záruční list
Čistící ubrousek z mikrovlákna
Dárkový poukaz*

* Všichni uživatelé obdrží dárkový poukaz s licenčním klíčem, který umožní nainstalovat a bezplatně používat aplikaci NavitelNavigator s mapami 43 evropských zemí včetně Běloruska, Ukrajiny, Ruska a Kazachstánu po dobu 12 měsíců. Licenční klíč je možné aktivovat na chytrém telefonu nebo tabletu s operačním systémem Android, Windows Phone nebo BlackBerry.

Technická specifikace

Displej
Velikost obrazovky
2.7"
Typ displeje
TN
Rozlišení
320х240
Kamera
Rozlišení videa
1920х1080 FullHD (30 fps)
Úhel záběru
120°
Typ objektivu
4-vrstvá skleněná čočka
Formát videa
MP4
Formát snímku
JPG
Rozlišení snímku
12 Mpx
Nahrávání ve smyčce
ano
Ochrana záznamů
ano
Funkce
Automatický start
ano
G-senzor
ano
Detekce pohybu
ano
Parkovací režim
ano
Nahrávání zvuku
ano
Obecné
CPU
MSTAR MSC8336
MicroSD karta
až do 64 GB
Reproduktor
ano
Mikrofon
ano
Zdroj napájení
USB 2.0 DC5V 1.5A
Baterie
Li-Pol
Kapacita baterie
110mAh 3.7V
Záruka
Záruční doba
24 měsíců

Dokumentace