menu bar

Aplikace Navitel DVR Center

NAVITEL DVR center-1

Navitel DVR Center je aplikace pro majitele autokamer s modulem Wi-Fi*. Tato aplikace umožňuje ovládat kameru ze smartphonu nebo tabletu.

• Upravte nastavení vaší kamery
• Prohlížejte videa a obrázky na displeji smartphonu nebo tabletu
• Uložte záběry do paměti mobilního zařízení
• Sdílejte videa prostřednictvím sociálních sítí
• Naformátujte si SD kartu v aplikaci Navitel DVR Center

Aplikace Navitel DVR Center navazuje spojení s kamerou prostřednictvím sítě Wi-Fi. Díky mobilní aplikaci bude nastavení kamery doslova na dosah ruky.

* Mobilní aplikace pro kamery s Wi-Fi moduly.

NAVITEL DVR center-2 NAVITEL DVR center-3 NAVITEL DVR center-5

NAVITEL DVR center-4 Stáhněte soubor APK pro Android.

Instalace aplikace Wi-Fi

1. Stáhněte si a nainstalujte Navitel DVR Center do svého mobilního telefonu nebo tabletu, postupujte podle pokynů mobilního zařízení. Aplikaci si můžete stáhnout naskenováním QR kódu v Menu kamery (App QR Code) pomocí svého mobilního telefonu.

2. Zapněte Wi-Fi v nabídce kamery (Wi-Fi) a v nastavení vašeho mobilního zařízení.

3. Spusťte aplikaci. Vyberte svou kameru v seznamu. Informace ke kameře jsou v nabídce (Wi-Fi Navitel).

4. Připojte své mobilní zařízení ke kameře prostřednictvím Wi-Fi. V případě potřeby použijte heslo. Můžete jej změnit v nabídce kamery (heslo Wi-Fi).

5. Pomocí Navitel DVR Center můžete:
• ukládat, prohlížet, mazat a odesílat videa a fotografie a sledovat video z kamery v reálném čase na obrazovce mobilního zařízení.
• ovládejte funkce kamery v nabídce Nastavení: konfigurujte parkovací režim, snímač nárazu, režim videa a formátujte SD kartu.


Tým NAVITEL® neustále pracuje na vylepšení softwaru. Vaše zpětná vazba na kvalitu práce a použitelnost aplikace nám pomůže ji vylepšit. Vaše nápady a připomínky zasílejte na support@navitel.cz.