Obchodní partneři

Společnost JSC "Centrum Navigačních Technologií" spolupracuje se světovými vedoucími společnostmi operujícími v oblasti kartografie, vývoje softwaru a navigačních zařízení po celém světě. Usilujeme o zvýšení popularity využití navigací a rozvoje trhu navigačního softwaru.

Budujeme čestný a slušný byznys založený na vzájemné důvěře a úctě. Hlavním cílem společnosti JSC "CNT" je dbát na vysokou kvalitu produktů při současném respektování zájmů svých partnerů.

Kartografie - spolupracujeme s Federální státní registrační, katastrální a kartografickou službou a jejími úředními jednotkami po celém Rusku.

Mediální partneři - naši mediální partneři poskytují informace o dopravní situaci, doplňkové informace o objektech POI a další informace.

Jak se stát partnerem?
Při rozhodování o budoucím obchodním partnerství se zaměřujeme především na ambiciózní cíle a reálné časové plány jejich dosažení. Pokud se chcete stát naším partnerem, kontaktujte nás e-mailem na info@navitel.cz nebo prostřednictvím odkazu - Staňte se naším partnerem.

Staňte se naším affiliate partnerem ještě dnes!

Cena v online obchodě

740 

Koupit