NAVITEL® vydává navigační mapu Íránu

22 prosince 2014

NAVITEL® Vám s radostí oznamuje, že je nyní k zakoupení také mapa Íránu.


Mapa Íránu byla vytvořena ve spolupráci s MemNav, která je vedoucí společností v zemích Blízkého východu na poli vývoje mapových produktů a služeb.

NAVITEL® a MemNav spojili svou odbornost, technologie a rozsáhlé zkušenosti při tvorbě navigačních řešení, aby představili novou generaci map Íránu, které jsou nepřekonatelné svým podrobným zpracováním a přesností a podporují všechny online služby NAVITEL®.  

Mapa Íránu obsahuje 142 885 km silniční sítě, 14 223 měst, obcí a dalších sídel a 74 951 bodů zájmu (POI). Mapa zahrnuje rezidenční a průmyslové zóny sídel s možností adresního vyhledávání a podrobné silniční sítě zahrnující všechny ulice a silnice beroucí v potaz manévry, stejně jako křižovatky, kruhové objezdy a další důležité informace.

Podrobné informace, Írán Q3 2014:

  • 142 885 km silniční sítě;
  • 14 223 sídel na mapě;
  • 95 vysoce podrobných plánů sídel;
  • 74 951 bodů zájmu (POI).

Doporučená maloobchodní cena mapy Íránu pro Navitel Navigator:


Předplatné map

MOC 

Trvalé

600,- Kč

1 rok

360,- Kč

1 měsíc

60,- Kč

Pro nákup mapy přejděte do sekce "Koupit" na oficiálních webových stránkách NAVITEL®.

Uživatelé operačního systému Android OS mohou nakoupit licenční klíč k novému produktu na Google Play a z programového menu zvolením "Můj Navitel" → "Koupit mapy".

DŮLEŽITÉ! Prosím pamatujte, že mapa Íránu Q3 2014 je kompatibilní pouze s Navitel Navigator verze 9.1.0.0 a vyšší.


MemNav (www.MemNav.com) je společnost specializující se na poskytování digitálních map a je přední poskytovatel GPS map zemí Blízkého východu. MemNav vyvíjí a poskytuje GPS mapy Blízkého východu pro PND, smartphony/tablety a auto DVD. Tým MemNav. je obětavá a nadšená mezinárodní skupina mapových expertů s vášní poskytovat svým zákazníkům nejmodernější mapy, GPS, navigace a mapování.

Cena v online obchodě

740 

370 

Koupit