Společnost NAVITEL® představuje NAVITEL RE900 FULL HD – multifunkční zařízení 2v1

20 dubna 2018

NAVITEL® představuje zcela nové revoluční zařízení 2v1 - NAVITEL RE900 FULL HD, které kombinuje funkce záznamové kamery s GPS navigací s detailními offline mapami.


Technická specifikace

Zařízení NAVITEL RE900 FULL HD je vybaveno procesorem Cortex-A7 Quad Core s frekvencí 1300 MHz, operačním systémem Android™ a 5-palcovým displejem s rozlišením 1280х720 px. Kapacita vnitřní paměti zařízení disponuje 16 GB, které umožní ukládání oblíbené hudby či filmů do zařízení. K dispozici je také slot pro SD/SDHC karty až do velikosti 64 GB pro ukládání dalších navigačních map a mediálních souborů. Obrazovka poskytuje jasný obraz jak na slunci, tak v noci. Kamera obsahuje vysoce kvalitní 5-vrstvou skleněnou čočku pro detailní záběry. Zařízení NAVITEL RE900 je vybaveno technologií 3G, Wi-Fi, FM-transmiterem a Bluetooth 4.0 pro pohodlné cestování. V případě, že není k dispozici přístup na Wi-Fi síť, je možnost vložit do zařízení SIM kartu.


Full HD záznamová kamera

Zařízení NAVITEL RE900 FULL HD je vybaveno moderní kamerou OmniVision s 5-vrstvou skleněnou čočkou a širokým úhlem záběru 140° pro přehledné a detailní záznamy. Frekvence snímků 30 fps poskytuje vysoce kvalitní záznamy jak v noci, tak ve slunečných dnech. Citlivý mikrofon umožňuje kvalitní záznam zvuku a díky vestavěnému G-senzoru nepřijdete o kritické záznamy při silničních nehodách.


GPS navigace

NAVITEL RE900 FULL HD je také osobním navigačním zařízením poskytující offline navigaci s předinstalovanými mapami 43 evropských zemí, Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny s doživotní aktualizací zdarma. Další mapy lze dokoupit přímo prostřednictvím navigace: Menu > Můj Navitel > Koupit mapy. Prostřednictvím navigace můžete také snadno aktualizovat navigační program i stávající mapy.

Mapy obsahují aktuální informace o silniční síti, databázi SPEEDCAM upozorňující řidiče na rychlostní kamery a radary, rozsáhlou databázi bodů zájmu (POI) a 3D objekty. V případě online režimu jsou k dispozici také aktuální informace o hustotě provozu, které jsou brány v potaz při vypočítávání trasy a jsou zobrazeny přímo v navigaci.

Zařízení NAVITEL RE900 obsahuje předinstalované mapy následujících států: Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko, Island, Itálie, Kazachstán, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Moldavsko, Monako, Německo, Nizozemsko, Norsko, ostrov Man, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Spojené království, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Vatikán.


Obsah balení

Obsah balení navigačního zařízení NAVITEL RE900 obsahuje kompletní příslušenství do auta, které ještě více usnadňuje instalaci a používání zařízení v autě.

Obsah balení NAVITEL RE900 FULL HD:

  • Zařízení NAVITEL RE900 FULL HD
  • Držák do auta (na čelní sklo)
  • Adaptér do auta 12/24 V
  • USB kabel
  • Uživatelská příručka
  • Záruční list

Doporučená maloobchodní cena NAVITEL RE900 FULL HD – 3 290 Kč.


Cena v online obchodě

740 

Koupit