NAVITEL R980 4K

3490 
Koupit
NAVITEL R980 4K 1
Špičková kvalita obrazu

NAVITEL R980 4K je moderní a stylová palubní kamera vybavená snímačem Sony IMX 415, který umožňuje zaznamenávat vaše cesty ve 4K (3840x2160p@30 fps). Ultra HD rozlišení umožňuje sledovat dopravní značky, SPZ, stejně jako zachytit menší detaily, jako jsou povrchové nerovnosti.

NAVITEL R980 4K 2
Čočka kamery

Díky 7vrstvé skleněné čočce s vestavěným IR filtrem zůstává kvalita snímání na špičkové úrovni i za špatných nebo příliš jasných světelných podmínek, zatímco 140° zorné pole registruje jak dopravní oblast, tak i krajnici vozovky.

NAVITEL R980 4K 3
Dotykový displej 3"

3” IPS displej s vysokým rozlišením je snadno čitelný z jakéhokoli úhlu. V režimu detekce a upozornění zobrazuje displej všechny potřebné informace pro pohodlnou a bezpečnou jízdu. Nastavení kamery (stejně jako prohlížení fotografií a videí) lze provádět přímo na dotykové obrazovce a dobře promyšlené uživatelské rozhraní menu jej maximálně zjednodušuje a urychluje.

NAVITEL R980 4K 4
GPS-informer

Vestavěná GPS anténa a funkce GPS-informer umožňují řidiči přijímat informace o rychlostních radarech a dalších potenciálně nebezpečných místech. Vždy vás upozorní na displeji a pípnutím v dostatečném předstihu, abyste mohli zpomalit a vyhnout se pokutám. Na displeji se také zobrazí vaše aktuální rychlost a vzdálenost k radaru a dalším nejbližším dopravním omezením.

NAVITEL R980 4K 5
Superkondenzátor

Superkondenzátor, který nahrazuje běžnou baterii, je odolný vůči extrémním teplotním změnám a vykazuje vysokou spolehlivost. Tepelně odolný ionistor také toleruje výpadky napájení, což eliminuje riziko ztráty záznamů při náhlých výpadcích proudu.

NAVITEL R980 4K 6
Ovládání přes Wi-Fi

NAVITEL R980 4K lze ovládat na dálku přes Wi-Fi. Díky vestavěnému modulu Wi-Fi lze videozáznamy a obrázky prohlížet v aplikaci Navitel DVR Center pro vaše přenosné zařízení. Uživatelsky přívětivé rozhraní aplikace pomáhá rychle synchronizovat smartphone s vaší palubní kamerou a spravovat její nastavení na dálku. Videosoubory lze takto rychle ukládat do zařízení.
Aplikace je dostupná pro iOS a Android.

NAVITEL R980 4K 7
G-sensor a Parkovací režim

NAVITEL R980 4K je vybaven G-senzorem, který chrání videozáznamy pořízené v případě nouze. V případě náhlého manévru nebo fyzického nárazu systém uloží aktuální soubor do chráněné složky na paměťové kartě. Kamera podporuje parkovací režim*, který automaticky zachycuje možné incidenty, když je auto zaparkované s vypnutým zapalováním.
*Parkovací režim funguje pouze se stacionárním napájecím zdrojem prostřednictvím zařízení, které eliminuje nadměrné vybíjení baterie — NAVITEL SMART BOX MAX.

NAVITEL R980 4K 8
Magnetický držák

Magnetický držák pro NAVITEL R980 4K vám umožní snadno připojit a odpojit zařízení jedním pohybem, aniž byste museli manipulovat s kabely. Po připojení k elektrické síti se kamera automaticky spustí a začne nahrávat.

NAVITEL R980 4K 8
Navitel DVR Player

Kamera s vestavěným modulem GPS v NAVITEL R980 4K umožňuje automaticky ukládat spolu s videem i trasu. Po stažení a instalaci programu Navitel DVR Player do počítače může uživatel nejen prohlížet a upravovat pořízené videosoubory, ale také zobrazovat trasu pohybu na mapě.

NAVITEL R980 4K 9
Bonus - licence Navitel Navigator

Všichni uživatelé obdrží dárkový poukaz s 12ti-měsíčním licenčním klíčem pro aplikaci Navitel Navigator, která obsahuje podrobné mapy více než 45 zemí po celém světě.
*Klíč je určený k aktivaci pouze pro zařízení se systémem Android.

Obsah balení

DVR NAVITEL R980 4K
Držák na čelní sklo
Elektrostatická folie
Autonabíječka 12/24 V
Čtečka paměťových karet
Hadřík z mikrovlákna
Uživatelská příručka
Záruční list
Dárkový poukaz

NAVITEL R980 4K:

Kamera
Kamerový senzor
Sony 415 (4K)
Rozlišení videa
4K 3840x2160
Úhel záběru
140°
Čočka
7-vrstvá skleněná čočka + IR filtr
Formát videa
TS
Formát fotografie
JPG
Nahrávání do smyčku
ano
Ochrana proti přepsání
ano
Zadní kamera
Konektivita zadní kamery
ne
Displej
Velikost displeje
3"
Typ displeje
IPS
Rozlišení displeje
854x480
Dotykový displej
ano
Funkce
Auto-Start
ano
GPS upozornění
ano
Digitální tachometr
ano
G-senzor
ano
Parkovací režim
ano
Nahrávání zvuku
ano
Wi-Fi
ano
GPS anténa
ano
Správa přes Navitel DVR Center
ano
Napájení
Napájení (12-24V)
5 V, 2.5 А
Superkondenzátor
3.3 F
Nabíječka do auta
USB-C
Obecné
CPU
MSTAR SSC8629Q
Prostředí
USB-C
slot microSD
až do 128 GB
Počet kamer
1
Držák
přísavka (na čelní sklo)
Reproduktor
ano
Mikrofon
ano
Barva
černá
Dárkový voucher
mapy Evropy, Ruska, Běloruska, Kazachstánu,Ukrajiny (12-měsíční licence)
EAN
8594181744492
Dostupnost
skladem
Záruka
Záruční doba
24 měsíců

Dokumentace

Uwaga: opakowanie, wygląd, specyfikacja, które nie zmieniają ogólnej funkcjonalności urządzenia, mogą zostać zmienione przez producenta bez wcześniejszego powiadomienia.