menu bar

Deaktivace licenčního klíče

Deaktivaci licenčního klíče Navitel Navigator můžete provést pouze jednou (bez ohledu na důvod). Opakovanou aktivaci licenčního klíče lze provést pouze na obdobném zařízení s obdobným oficiálním operačním systémem.

Aktivace Navitel licenčního klíče pro iPhone na jiné platformy nebo reaktivace Navitel licenčního klíče z jiných platforem na iPhone nejsou možné. Abyste mohli použít získaný Navitel program na jiném iPhone zařízení, je třeba si stáhnout pod stejným účtem z AppStore obdobný produkt a zvolit “Koupit”: program bude aktivován bez poplatku za stažení. Získaná licence pro iPhone může být použita až pro pět zařízení.

Licenční klíč k podrobné mapě jednoho města nebo klíč k jakémukoliv balíčku navigačních map může být aktivován pouze pro jeden programový klíč a nemusí být reaktivován pro jiný. Při deaktivaci programového klíče není nutné reaktivovat mapy.

Zpracování žádosti trvá 2 až 3 pracovní dny. Po odeslání žádosti k deaktivaci bude na Vaši elektronickou adresu odeslána automatická odpověď s přiděleným číslem objednávky.

Serial number is incorrect. It can only contain numbers and capital letters. It is displayed only on the screen of the device while running Navitel Navigator program. To find it, follow the instructions below. If the program doesn’t report about unregistered version at startup, then you don’t need to activate the key.
Serial number for registration, which you can see at unregistered Navitel application

Vložit licenční klíč nebo přidat soubor s licenčním klíčem*

soubor s licenčním klíčem nebo vložit licenční klíč*

NaviTel Activation Key.txt
NaviTelAuto Activation Key.txt
Potvrzení o koupi licence:
- fotografie poukazu s licenčním klíčem (pokud je tam licenční klíč zobrazen);
- fotografie účtenky (pokud je tam licenční klíč zobrazen);
- text e-mailu s licenčním klíčem (pokud byl licenční klíč přijat e-mailem);
- snímek obrazovky s informacemi o transakci z https://payments.google.com/payments (pro nákup prostřednictvím Google Play).
Potvrzení o koupi licence:
- soubor RegistrationKeys.txt (pokud je k dispozici na paměťové kartě);
- fotografie poukazu s licenčním klíčem (pokud je tam licenční klíč zobrazen);
- text e-mailu s licenčním klíčem (pokud byl licenční klíč přijat e-mailem).