menu bar

Software

Postupujte prosím dle pokynů k instalaci nebo aktualizaci softwaru.

Zařízení s operačním systémem Android

Stáhněte si soubor APK, který odpovídá rozlišení displeje Vašeho zařízení anebo soubor APK, který je označený jako 'vhodný pro displeje s jakýmkoliv rozlišením':

file icon Stáhnout verzi 11.11.1071, APK pro Android 4.4 a vyšší.
file icon Stáhnout verzi 11.11.1071, APK pro Huawei.
file icon Stáhnout verzi 9.13.73, APK — pro Android 4.0 - 4.3.

Zařízení s operačním systémem Windows CE (autonavigace)

Centrum aktualizací Navitel Navigator je užitečný nástroj, který Vám umožní stáhnout aktualizace softwaru i map (pouze pro počítače s operačním systémem Windows Vista nebo vyšší).
Tento nástroj lze využít pouze v případě funkčnosti programu Navitel Navigator. Pokud program na Vašem zařízení nelze spustit anebo byl odstraněn, postupujte dle pokynů pro manuální instalaci programu.

Chcete-li aktualizovat Vaše zařízení, stáhněte si a nainstalujte program Centrum aktualizací Navitel Navigator pro Windows. Postupujte dle pokynů popsaných v návodu.

file icon Stáhněte si program Centrum aktualizací Navitel Navigator pro PC (Windows OS), EXE
file icon Stáhněte si program Centrum aktualizací Navitel Navigator pro PC (macOS), PKG
file icon Stáhněte sinávod Centrum aktualizací Navitel Navigator, PDF

K dispozici jsou následující verze programu Navitel Navigator pro Windows CE:

  • STD_EXT_INET, ZIP - Verze podporující online služby pro přenosné navigace bez vestavěnévnitřní pamětí a s automobilovou audio jednotkou (registrace pomocí čísla SD karty)
  • STD_EXT, ZIP - Verze bez podpory online služeb pro přenosné navigace bez vestavěné vnitřní paměti a automobilové audio jednotky (registrace pomocí čísla SD karty)
  • STD_INT_INET, ZIP - Verze podporující online služby pro přenosné navigace s vetavěnou vnitřní pamětí vyšší než 2 GB (registrace pomocí čísla zařízení)
  • STD_INT, ZIP - Verze bez podpory online služeb pro přenosní navigace s vestavěnou vnitřní pamětí vyšší než 2 GB (registrace pomocí čísla zařízení)

Zařízení s operačním systémem iOS

Program je ke stažení v online obchodech App Store.