menu bar

Dynamické POI

Spolu s oblíbenými interaktivními online službami: „Navitel.Dopravní Info“ na území celého kartografického pokrytí „Navitel.Navigator“ (s nejpřesnějšími udaji o dopravní situaci ve městech podle testování společností „Computerra“ a „Mobile News“), „Navitel.Počasí“ (s informacemi o počasí ve všech městech podle údajů „GisMeteo“) a „Navitel.SMS“ (s možností snadného a rychlého sdílení souřadnic mezi uživateli „Navitel“), nové „Dynamické POI“ poskytují uživatelům aplikace „Navitel“ maximální komfort při používání moderních navigačních služeb.

Dynamické POI Navitel (body zájmu) poskytují komplexní a aktuální informace o různých typech bodů zájmů na mapách zemí, včetně:

- Informací o cenách pohonných hmot na jednotlivých čerpacích stanicích;
- Aktuálních programech kin;
- Důkladných informací o restauracích a kavárnách, s uvedením speciálních nabídek a telefonních čísel pro rezervace, atd.

         

Pro zobrazení informací o požadovaném bodu POI je nutné tento bod najít pomocí vyhledávaní mezi objekty „Nejbližší“ nebo zvolit bod na mapě „Navitel“ a poté otevřít podrobnosti o tomto bodu POI. Aktuální údaje vztahující se k tomuto bodu POI budou automaticky staženy do zařízení při aktivním internetovém připojení.

Služba dynamických POI je zcela zdarma pro všechny uživatele aplikace „Navitel Navigator“. Pro aktualizaci informací je třeba jakéhokoliv přístupu na internet (GPRS, WiFi atd.).

ZVEME KE SPOLUPRÁCI společnosti, které mohou nabídnout aktuální informace o svých službách uživatelům Navitel Navigator. Partnerská účast na provozu služby Dynamické POI Navitel je zcela zdarma! Jakékoliv dotazy prosím posílejte na adresu: promo@navitel.cz